Voyage Belek Golf and Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 11.8.2018, Ultra all inclusive
LM
Termín:
11.8. - 22.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 12 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Ultra all inclusive
Číslo zájazdu: 61964227
2 051 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Voyage Belek Golf & Spa
Hotel
Hotel Voyage Belek Golf & Spa
Prehľad
Miesto: 

Rozľahlý komplex sa nachádza na piesočnato kamienkovej pláži a je obklopený malebným borovicovým lesom. Belek a jeho nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené asi 2 km, kde sa ľahko dostanete taxíkom alebo dolmus. Centrum  mesta Antalya je asi 40 km od hotela a ponúka ďalšie nákupné a zábavné možnosti. Vlastnosti: 

Unikátny rezort  ponúka svojim hosťom 587 izieb, rozložených v hlavnej budove, vo vedlajších budovách a v niekoľkých bungalovoch a vilkách. K luxusnému vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi v spoločných priestoroch bezplatne, 2 hlavné reštaurácie, 3 à la carte reštaurácie, bary, cukráreň, kino, disco, herňa, obchod a kaderníctvo. Wellnes s rôznymi kúpeľnými a kozmetickými procedúrami. Stoličky a uteráky sú zadarmo. Hotel má krásny rozľahlý vonkajší areál, kde sa nachádzajú bazény. Lekárska služba  za poplatok. Izba: 

Izby su vybavené s vaňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitná TV, telefón, minibar, klimatizácia, koberce, balkónom a majú  výhľad do krajiny. Šport Voľnočasové aktivity: 

4  tenisové kurty, tenisové vybavenie, stolný tenis, bedminton, šípky, aerobik, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a hammam, denný a večerný bohatý zábavný program s hrami, športom a show. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľoch, Golfové ihrisko sesterského hotela Maxx Royal, tenisové lekcie a osvetlenie, herňa, biliard, bowling.Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén a krytý vyhrievaný bazén, mini diskotéka, detský bufet, mini klub 4-12 rokov. Ultra all-inclusive: 

Raňajky a čerstvo vylisované šťavy, obedy a večere formou bufetu, počas dňa káva/čaj, koláče, pečivo, popoludňajšie občerstvenie, polnočné občerstvenie, miestne a niektoré importované nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hod. (premium dovážané nápoje za príplatok), mini-bar je zásobený denne s vodou, nealkoholickými nápojmi, pivom a orieškami. Hostia 1 x za pobyt môžu využiť večeru v  à la carte reštaurácií. Oficiálne trieda: 5 Hviezdičiek 


Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK