Umenie, Gaudí a Barcelona, Španielsko, Španielsko pevnina, Katalánsko, 12.10.2018, Raňajky
LM
Termín:
12.10. - 15.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 4 dní / 3 noci
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 62397900
309 € (-23 %) Nezáväzná objednávka
Popis

4 DNI / 3 NOCI | BARCELONA | POZNÁVACÍ ZÁJAZD | LETECKY |4-dňový poznávací zájazd do Barcelony Vám prinesie množstvo pestrofarebných zážitkov. Barcelonu a jej mnohé Unesco pamiatky spoznáte s našim skúseným skúseným sprievodcom.


Rýchly popis:

BARCELONA - UNIKÁTNE KOZMOPOLITNÉ HLAVNÉ MESTO KATALÁNSKA, to je kontrast tradície a moderny v každej oblasti, nie len v architektúre ktorá naskytne zážitok dych vyrážajúcimi stredovekými štvrťami, či najkrajšími symbolmi fascinujúcej moderny a avantgardy 20.st. Niet divu, že úžasné stavby Anonia Gaudího , či jeho súčasníkov, sú v Barcelone zapísané medzi pamiatky UNESCO.


Program:
 Umenie, Gaudí a Barcelona 
4- dňový poznávací zájazd 1.deň: Prílet do Barcelony, presun na hotel ubytovanie a odloženie batožiny, následný presun do centra, prehliadka so sprievodcom - katedrála Sagrada Família, námestie s fontánami Plaza Catalunya, srdce Barcelony - bulvár Rambla, plný zážitkov o ktoré sa postarajú predstavenia akrobatov, žonglérov, pouličných muzikantov a umelcov. Po prehliadke odchod na hotel, noc v hoteli.


2.deň: Po raňajkách pokračovanie v prehliadke Barcelony,  presun na námestie Placa Portal de la Pau k soche Krištofa Kolomba, návšteva krásnej gotickej štvrte s katedrálou Sv. Eulálie, neskôr popoludní Olympijský štadión, centrum olympijských hier z r. 1992. Podvečer úžasný zážitok  - fontána La Font Màgica - spievajúca fontána s prekrásne farebnými prameňmi vody za sprievodu podmanivej hudby najznámejších svetových skladateľov. Po prehliadke odchod na hotel, noc v hoteli.


3.deň: Po raňajkách návšteva Parc Guëll, záhradného komplexu plného nekonvenčných stavieb od geniálneho katalánskeho architekta Antonia Gaudího, popoludní fakultatívne návšteva akvária, kde sa môžete ponoriť do sveta žralokov, murén, morských koníkov a krás podmorského sveta. Osobné voľno na nákupy. Po prehliadke odchod na ubytovanie, noc v hoteli.


4.deň: Raňajky. Transfer na letisko, odlet z Barcelony. Prílet na Slovensko do Bratislavy. PRAKTICKÉ INFORMÁCIE K ZÁJAZDU " UMENIE, GAUDÍ A BARCELONA "  Trvanie zájazdu: 4 dni/ 3 noci


  Ubytovanie: Ubytovanie Vám zabezpečujeme v 2- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. V prípade obsadenia izby iba jednou osobou ( osoba cestuje sama) je nutné uhradiť príplatok za 1-lôžkovú izbu. 


  Stravovanie: Raňajky sú zahrnuté v cene zájazdu. Čas na obed a večeru je pre Vás vyhradený.


  Cestovné poistenie: Poistenie zabezpečujeme prostredníctvom Union poisťovne a.s. 


 Cestovné doklady a víza: K cestovaniu do Španielska postačuje ako cestovný doklad OP.


 Veľkosť skupiny na zájazde: Max 16 osôb. 


 Sprievodcovské služby: Počas celého zájazdu je Vám s dispozícii odborný sprievodca s certifikátom CR. Spolupracujeme s kvalitnými, overenými sprievodcami CR  s bohatými skúsenosťami a vedomosťami. 


Transfery: Všetky transfery v rámci zájazdu pri ktorých máte so sebou batožinu ( presun letisko - hotel, hotel - vlaková stanica atď ) zabezpečuje a hradí CK. Ostatná lokálna doprava v rámci prehliadok sa hradí individuálne na zájazde.


 Cena zahŕňa: 3x ubytovanie v hoteli  s raňajkami, Letecká doprava BA/Viedeň -Barcelona a späť, Pobytová taxa, Služby slovensky/ česky hovoriaceho sprievodcu sprievodcu počas pobytu v Barcelone, Program a organizácia 


 Cena nezahŕňa:  Letiskové a servisné poplatky 190€, Cestovné poistenie 2€/ os/ deň, 60€ doplatok za 1-lôžkovú izbu, Doprava v meste (MHD, metro, mikrobus), Prípadný transfer BA - Viedeň a späť, Lokálna doprava v meste (MHD, metro, mikrobus)


Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK