Three Corners Triton Empire Beach Resort, Egypt, Hurghada, 29.11.2018, All inclusive

Three Corners Triton Empire Beach Resort starstarstar

Termín:
29.11. - 6.12.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 64238237
384 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
Názov zájazdu podľa organizátora: Empire Beach Resort
Hotel
Hotel Empire Beach Resort
Prehľad
Rodinný priateľský rezort Three Corners Triton Empire Beach, ktorý sa skladá z dvoch budov umiestnených v krásnej záhrade s bazénmi, sa nachádza v blízkosti centra Hurghady Dahar (len 3 km od centra Hurghady s mnohými nákupnými a zábavnými podnikmi) priamo pri piesočnatej pláži. Rezort sa nachádza 7 km od letiska v Hurghade.Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou s recepciou (možnosť prenájmu trezorov), zmenárňou, bankomatom (cca 200 m), lobby barom, hlavnou reštauráciou Olivos, a la carte reštauráciou, snack barom pri bazéne, plážovým barom, kaviarňou, minimarketom, obchodom so suvenírmi, konferenčnou miestnosťou, spoločenskou miestnosťou s TV, práčovňou, čistiarňou, internetovým kútikom a diskotékou.SPA centrum ponúka masáže, saunu, parné a turecké kúpele, kozmetické procedúry.V krásnej záhrade sa nachádzajú tri bazény (z toho jeden v zime vyhrievaný), detský bazén, priestranná slnečná terasa a snack bar - ležadlá, slnečníky a osušky sú zdarma.Pre športovcov je pripravený tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), šípky, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, fitness centrum s telocvičňou. K dispozícii je tiež potápačské centrum, ktoré ponúka množstvo kurzov pre profesionálov i začiatočníkov.Pre deti je pripravený mini klub (otvorený 7 dní v týždni, 4-8 rokov  "Trixie Kids", 9-12 rokov "Trixie Cool"), detský bazén, ihrisko, diskotéka, špeciálne detské menu v reštaurácii a rôzne animačné programy a súťaže počas dňa. Pláž sa nachádza priamo pri hotelovom rezorte – ležadlá, slnečníky, podložky a osušky sú zdarma. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov.
Izby
V hoteli je celkom 163 komfortne zariadených izieb – konkrétne 117 štandardných izieb(16 m2),  41 superior izieb (cca 26 m2), 5 rodinných izieb (dve prepojené dvojlôžkové izby, 2 x 15 m2, obsadenosť 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelí + 1 dieťa). Všetky izby sú vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén, toaletné potreby), telefónom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, rádiom, satelitným TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady, na bazény alebo na pláž. 
Šport
Hotel si získa svojich hostí polohou priamo na pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb. Zaisťuje pravidelné animačné programy pre deti a dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. tenis, stolný tenis, minigolf, boccia, futbal, volejbal, aerobik, vodné pólo a vodné športy na pláži (za poplatok). Deťom je k dispozícii bazén, ihrisko a dva minikluby rozdelené podľa veku. Na relaxáciu je určené spa centrum so širokou ponukou procedúr (sauna, masáže, kozmetické ošetrenie, telové zábaly, manikúra, pedikúra). Tento hotel je vhodný pre klientov, ktorí chcú dovolenku stráviť nielen v hotelovom areáli s krásnou záhradou, ale tiež využiť jeho polohu k návšteve starého centra Hurghady, kde sa nachádzajú mnohé obchody, bary a reštaurácie. 
Pre deti
 
Stravovanie
All inclusive - raňajky (07:00 - 10:00), obedy (12:00-14:30) a večere (18:30-21:00 alebo do 22:00 v lete) formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (12:00 – 17:00), miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje v čase 10:00-23:00 - nápoje sa podávajú v niektorom z barov či reštaurácií podľa otváracej doby, okrem toho stolný tenis, vodný aerobik, plážový volejbal, denný zábavný program, večerná show, folklórne a tematické večery 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK