The Royal Apollonia, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 9.8.2018, Raňajky
LM
Termín:
9.8. - 30.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 22 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 62152860
1 900 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
Hotel
Hotel The Royal Apollonia
Prehľad
Poloha:

Tento elegantný hotel sa nachádza priamo na pláži v Limassol a ponúka krásny výhľad na more. Mnoho obchodov, reštaurácií a taverien sa tiahne v  okruhu 5 km od centra Limassol. Letisko Larnaca je vzdialené cca 77 km od hotela. Popis: 

Tento obľúbený hotel ponúka celkovo 204 izieb. K vybaveniu hotela  patrí príjemná vstupná hala s recepciou, lobby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, internetová miestnosť, 3 reštaurácie, bary, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, krytý bazén (vyhrievaný), a kúpele. K hotelu patrí bazén (nie je vyhrievaný) a terasa s priamym výhľadom na more. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zahrnuté v cene, plážové osušky dostanete na kauciu.Ubytovanie:  

Vkusne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitným TV, Wi-Fi a trezorom (za poplatok), minibarom, setom na prípravu kávy/čaju a balkónom. Zarezervovať je možné aj jednolôžkovú izbu a izbu s výhľadom na more.
Šport: 

Tenisový kurt, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a vírivka; príležitostne živá hudba. Za poplatok: osvetlenie ku tenisovým kurtom, kúpele a masáže, požičovňa bicyklov.Stravovanie:

Polpenzia: raňajky a večere.

Plná penzia: raňajky, obedy a večere.


 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK