Vyhľadávanie zájazdov
Sv. Ivan - Bulharsko - Burgas - Prímorsko

Sv. Ivan starstarstar

Sv. Ivan
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava, Sliač, Poprad, Košice
Odjazd:
-
Strava:
Bez stravy

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Sv
Kategória hotela: ***+
Popis
Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. Na polostrove pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.
Poloha
150 m od nádhernej, severnej piesočnatej pláže s množstvom športových vyžití - vodné bicykle, plážový volejbal, skútre, vodné lyže, banán, parasailing, motorové rogalo... V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty, AQUAPARK a reštaurácie, kaviarne. Na streche majú klienti vyhliadkovú terasu na opaľovanie s barom. Od 1.6. je k dispozícií aj bazén (viď foto).
UBYTOVANIE:
Veľmi pekné klimatizované 2, 3-posteľové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, minibar alebo chladničku, rýchlovarnú kanvicu a balkón. Niektoré izby majú výhľad na more. Wi-Fi zdarma.
BONUS: bazén a klimatizácia ZDARMA pre dieťa detský kočík zdarma.
PLÁŽ:
Široké, niekoľko kilometrov dlhé, piesočnaté pláže - južná a severná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Ležadlá a slnečníky na pláži za sú poplatok.
STRAVOVANIE:
Za príplatok raňajky - švédske stoly v hoteli Sole, Opal alebo polpenzia v hoteli Opal.
DOPRAVA:
Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.
NÁŠ NÁZOR:
Najžiadanejšie a najkrajšie ubytovanie z našej ponuky v Primorsku. Veľmi pekný hotel, je situovaný pri severnej pláži v Primorsku, vhodný aj pre náročných klientov.
Oficiálna kategória ***
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.