Sunshine Garden Resort, Thajsko, Pattaya, 1.9.2018, Raňajky

Sunshine Garden Resort starstarstar

Termín:
1.9. - 10.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 10 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 64449503
1 021,18 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Poloha
Hotel se nachází v oblasti zvané North Pattaya Circle a nabízí tak snad snadný přístup ke všem hlavním atrakcím Pattayi. Hosté si tak mohou užít všechny aktivity, které toto místo nabízí. Svěží tropická zahrada, komfortní pokoje, kvalitní služby, přátelská atmosféra a to vše jen pouhých 5min. od centra Pattayi a 1,5h jízdy od mezinárodního letiště v Bangkoku.
Ubytovanie
Hezky dekorované dvoulůžkové pokoje jsou příjemně zařízené s individuálně nastavitelnou klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem a balkónem nebo terasou. WIFI zdarma. Většina pokojů má výhled do zahrady nebo na bazén.
Stravovanie
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA - BANGKOK
Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

2. den
PATTAYA
Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

3. - 13. den
PATTAYA
Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů.

14. den
PATTAYA – BANGKOK
Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu.

15. den
PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena nezahŕňa
- spropitné
- pojištění léčebných výloh
- fakultativní výlety
Vybavení a služby
Pro hosty je zde k dispozici restaurace, kde se podává snídaně a dále je zde možnost během dne ochutnat místní i mezinárodní pokrmy. Na recepci lze zajistit rezervaci výletů. Vstupenek či pronájem auta.
Sport a zábava
Součástí hotelu je pěkný venkovní bazén. Hotelový personál samozřejmě rád poskytne informace o nepřeberném množství sportovních aktivit a možností zábavy v jednom z nejpopulárnějších míst Thajska.
Cena zahŕňa
- zpáteční letenka Vídeň – Bangkok s mezipřistáním
- 12 se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
- transfery letiště – hotel – letiště
- letištní a bezpečnostní taxy ve výši 10.000,- Kč
- asistenci místní CK

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK