štúdia Gela, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Sidari, 17.6.2018, Bez stravy
LM
Termín:
17.6. - 30.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 14 dní / 13 nocí
Doprava: autobus (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 59998077
162 € (-58 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis
Rýchly popis:
Veľmi pekné štúdiá s bazénom sa nachádzajú v tichšej časti známeho strediska Sidari. Sú vhodné pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú kvalitné ubytovanie s dobrou polohou, ale aj pre mladých, ktorí vyhľadávajú zábavu a nočný život.

Poloha:
60 m od najbližšej pláže, v kľudnej časti neďaleko nákupných možností, centrum strediska Sidari s množstvom barov a reštaurácií sa nachádza vo vzdialenosti cca 250 m od domu. V blízkosti je svetoznáma zátoka Canal d´Amour a aj ostatné pláže strediska sú dostupné pešou chôdzou.

Ubytovanie:
priestranné, moderne zariadené štúdia s dvomi základnými lôžkami s možnosťou prístelky sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, majú kuchynský kút (chladnička, elektrický sporák, varná kanvica), kúpeľňu s WC, balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma v celom objekte. Súčasťou komplexu je bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečník pri bazéne zdarma, malé detské ihrisko s hojdačkami. Na prízemí budovy je recepcia, sprchy a WC.

Stravovanie:
bez stravy. Možnosť doobjednať polpenziu alebo večere. Raňajky anglické, večere výber z menu.

Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok), široká ponuka športových možností.

Doprava:
autobusová

V cene je zahrnuté:
10 resp. 11 x ubytovanie v štúdiu, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, služby delegáta partnerskej CK (česky alebo slovensky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 145 EUR, trajekt 15 EUR, miestenka 8 EUR. Povinné príplatky: pobytová taxa od 2 rokov 15 EUR/osoba/pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: klimatizácia 6 EUR/deň (platba na mieste), 10 x večera 120 EUR/osoba (deti do 12 rokov 85 EUR/osoba), 11 x večera 135 EUR/osoba (deti do 12 rokov 95 EUR/osoba), 10 x polpenzia 180 EUR/osoba (deti do 12 rokov 145 EUR/osoba), 11 x polpenzia 195 EUR/osoba (deti do 12 rokov 160 EUR/osoba). Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, RK, BB, ZV, ZA, PB, LM - 13 EUR, MT - 12 EUR, ZH, PD, DUB, TN, NM, PP, SNV -11 EUR, LE - 10 EUR, PE, TO, NZ, PN, PO, KE - 8,- EUR, KN - 5 EUR. Upozornenie: termíny uvedené v tabuľke sú termíny ubytovania, pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným nástupom na ubytovania a termín návratu deň po ukončení pobytu. Trasa autobusových zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko, Macedónsko do Grécka, trajekt premáva z prístavu Igoumenitsa do prístavu Kerkyra (asi 1 h 50 min).

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

KORFU, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.


SIDARI  je oblasť s nádhernými plážami a veľmi živé stredisko s množstvom obchodíkov, barov, kaviarní, reštaurácií a hudobných klubov. Zamilované páry bude iste zaujímať legenda o miestnom Kanále lásky (Canal d‘Amour). Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 10 min.Fakultatívne výlety:
Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa. 
Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých. 
Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba do mesta Parga, prehliadka mesta, návšteva stredovekého hradu, kúpanie a nákup suvenírov. 
Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja).
Albánsko – plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.

Poznámka

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta.

Povinné príplatky: pobytová taxa nad 2 roky 15 €/os./pobyt, trajekt 22 €/os .

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň alebo PLUS 3,30 €/os./deň.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK