Stella Beach Panormo, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Panormo, 5.9.2018, Raňajky
LM
Termín:
5.9. - 12.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 62377449
374,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Rethymno 19 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 500 m
Základné informácie
Tento príjemný menší complex postavený v roku 1991 je vhodný pre menej náročných klientov.  Komplex má k dispozícii hlavnú reštauráciu s terasou, vonkajší bazén, 24 hod.recepciu, parkovanie zdarma v blízkosti komplexu a Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela.
Poloha
Hotel sa nachádza približne 19 km od mesta Rethymno. Medzinárodné letisko v Heraklione je vzdialené 55 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby  sú vybavené balkónom, AC (za poplatok), TV, kúpeľňou  so sprchou/vaňou.
Pláž
Piesočnatá pláž sa nachádza 500 m od hotela.
Strava
Hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou.
Pre deti
Detský bazén.
Šport a zábava
Vonkajší bazén (ležadlá pri bazéne zdarma).
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami alebo s polpenziou. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK