Stelios Gardens, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 29.8.2018, Bez stravy
FM
Termín:
29.8. - 5.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62242436
372,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
200 mVzdialenosť od mora
  • Bazén vonkajší
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 32 km

Najbližšie mesto (km): Malia

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150m
Popis
Tento malý rodinný komplex ponúka všetko, čo potrebujete k nezabudnuteľnej dovolenke na Kréte. K dispozícii je príjemný vonkajší bazén, obklopený sviežou dobre udržiavanou záhradou s trávnikmi.
Poloha
Hotel sa nachádza 32 km od medzinárodného letiska v Heraklione,.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú kúpeľňu/WC, kanvicu, minichladničku, Wi-fi pripojenie. Indivuduálna klimatizácia, trezor sú za poplatok.
Pláž
Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 150m od hotela oddelená pobrežnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky za poplatok.
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Hostia majú k dispozícií hotelovú kaviareň a bar pri bazéne.
Pre deti
Detské menu v reštaurácií, detské stoličky v reštaurácií. Detská postieľka na vyžiadanie.
Šport a zábava
Biliard za poplatok.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie bez stravy, s raňajkami formou otvoreného bufetu alebo polpenziu, ktorá zahŕňa raňajky a večere.
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK