SAVK, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatra, 10.10.2018, Polpenzia
LM
Termín:
10.10. - 17.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 62712008
308,30 € (-6 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
Názov zájazdu podľa organizátora: SAVK HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 3 Km

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0m
Základné informácie
Tento 4* menší, príjemný a nedávno zrekonštruovaný hotel leží priamo na krásnej a obľúbenej Kleopatrinej pláži. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a barom, reštaurácia, výťah, internetový kútik za poplatok. Hosťom je k dispozícii bazén, pri bazéne je bar. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.
Poloha
Tento menší hotelový rezort je situovaný  v blízkosti centra známeho letoviska Alanya (pokojnenšia časť mesta), priamo na známej Kleopatrinej pláži. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.
Vybavenie izieb
Príjemné štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC, klimatizáciou, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok), balkónom, WI-FI. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Známa niekoľko km dlhá piesočnato-kamienková Kleopatrina pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou monitorizovaných aj nemonitorizovaných vodných športov sa nachádza priamo pred hotelom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). Osušky nie sú k dispozícii.
Strava
V hlavnej reštaurácii sa podávajú chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v bare pri bazéne a v lobby bare.
Pre deti
Pre deti je určený detský bazénik.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, fitness centrum,  stolný tenis, šach a šípky. Za poplatok sú basketbal, minifutbal, plážový volejbal, bowling. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.  
Wellness
Za poplatok sú masáže.   
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného. Podrobný rozpis programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

   
Web
www.hotelsavk.com.tr
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK