Vyhľadávanie zájazdov
Sandy Beach Resort - Grécko - Grécko ostrovy - Korfu

Sandy Beach Resort starstarstarstarstar

Sandy Beach Resort
Doprava:
letecky
Letisko:
Viedeň
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Aquis Sandy Beach
Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Aquis Sandy Beach
Prehľad
Poloha:  

Tento rodinný hotel sa nachádza na mierne sa k moru zvažujúcej piesočnatej pláži Agios Georgios. Rybárska dedina je asi 200 metrov od hotela. Popis:  

Rozľahlý komplex ponúka celkom 640 izieb. V hlavnej budove je recepcia s Wi-Fi a internetový kútik (za poplatok), bar, reštaurácia, 2 reštaurácie à la carte (za poplatok), amfiteáter a malý supermarket. V areáli sú 4 sladkovodné bazény s vodnými šmykľavkami a slnečnou terasou. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zahrnuté v cene.Ubytovanie:  

Štandardné izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, LCD TV so satelitným príjmom, Wi-Fi, trezorom (za poplatok), mini chladničkou, klimatizáciou a balkónom/terasou so záhradou alebo čiastočným výhľadom na more. Deluxe izby sú priestrannejšie. Economy izby sa líšia v umiestnení a veľkosti. V rodinných izbách sa môžu ubytovať 4 osoby a majú obývaciu izbu/spálňu. Rodinné izby sa skladajú z 2 prepojených izieb. Šport:

Tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, posilňovňa, šípky, zábavný program a večerné show. Za poplatok: sauna, masáže, biliard. Deti: 

Mini klub 4-12 rokov, detské ihrisko a zábavný bazén so šmykľavkami. Stravovanie:

All Inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 – 23:00. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.