Sandy Beach Resort, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 29.5.2018, All inclusive
LM
Termín:
29.5. - 19.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 22 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 61700887
1 987 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Aquis Sandy Beach
Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Aquis Sandy Beach
Prehľad
Poloha:  

Tento rodinný hotel sa nachádza na mierne sa k moru zvažujúcej piesočnatej pláži Agios Georgios. Rybárska dedina je asi 200 metrov od hotela. Popis:  

Rozľahlý komplex ponúka celkom 640 izieb. V hlavnej budove je recepcia s Wi-Fi a internetový kútik (za poplatok), bar, reštaurácia, 2 reštaurácie à la carte (za poplatok), amfiteáter a malý supermarket. V areáli sú 4 sladkovodné bazény s vodnými šmykľavkami a slnečnou terasou. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zahrnuté v cene.Ubytovanie:  

Štandardné izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, LCD TV so satelitným príjmom, Wi-Fi, trezorom (za poplatok), mini chladničkou, klimatizáciou a balkónom/terasou so záhradou alebo čiastočným výhľadom na more. Deluxe izby sú priestrannejšie. Economy izby sa líšia v umiestnení a veľkosti. V rodinných izbách sa môžu ubytovať 4 osoby a majú obývaciu izbu/spálňu. Rodinné izby sa skladajú z 2 prepojených izieb. Šport:

Tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, posilňovňa, šípky, zábavný program a večerné show. Za poplatok: sauna, masáže, biliard. Deti: 

Mini klub 4-12 rokov, detské ihrisko a zábavný bazén so šmykľavkami. Stravovanie:

All Inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 – 23:00. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK