Samira Club, Tunisko, Hammamet, 22.9.2018, All inclusive
Termín:
22.9. - 29.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63173955
381 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Samira Club
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Hotel
Hotel Hotel Samira Club
Prehľad
Poloha:

Obľúbený hotelový komplex sa rozprestiera priamo na širokej pláži s jemným pieskom. Centrum mesta Hammamet s krásnou historickou medinou, je vzdialené približne 5 km. Okrem nej nájdete v meste aj množstvo reštaurácií, kaviarní či tradičných bazárov.Popis:

Hotel dýchajúci typickou orientálnou atmosférou, pozostáva z niekoľkých prízemných bungalovov, umiestnených v priestrannej záhrade. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, bufetová reštaurácia, bar, maurská kaviareň, diskotéka, SPA centrum a niekoľko obchodov.Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, trezorom, SAT TV, klimatizáciou, mini chladničkou (za poplatok) a terasou. Nachádzajú sa tu taktiež priestrannejšie rodinné izby pre dvoch dospelých a dve deti, alebo menšie economy izby.Šport/Zábava:

Futbalové ihrisko, tenisový kurt, stolný tenis, basketbal, plážový volejbal. Za poplatok biliard, jazda na koni, rôzne vodné športy na pláži.Deti:

Miniklub pre deti od 3 do 14 rokov, detský bazén, na vyžiadanie a za poplatok možnosť využiť službu opatrovania detí.Stravovanie:

All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu.
 
 
 
Izby
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK