Royal Lagoon Aqua Resort & Spa, Egypt, Hurghada, 4.5.2018, All inclusive

Royal Lagoon Aqua Resort & Spa starstarstarstarstar

LM
Termín:
4.5. - 11.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63885127
445 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Royal Lagoon Aqua Resort & Spa
Prehľad
Poloha:

Royal Lagoon Aqua Park Resort & Spa je 5 hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v centre mesta Hurghady a je vzdialený 4 km od letiska. Rezort ponúka vlastnú piesočnatú pláž, na ktorú je možné dostať sa kyvadlovou dopravou z rezortu a táto služba je v prevádzke denne od 8:30 do západu slnka. Popis:

Rezort obsahuje rôzne typy ubytovania, skladá sa z hlavnej budovy a dvoch vedľajších, vilky sa nachádzajú popri hlavnom bazéne a dvoma jazerami. K dispozícii je detský bazén, pool bar, konferenčná miestnosť a detský klub. V hoteli je tiež niekoľko obchodov s rôznym zameraním. Lekárska služba je k dispozícii 24hodín denne a klinika je otvorená od 13:00 do 16:00 (služby sú extra spoplatnené).Ubytovanie:


Kapacita hotela je 366 izieb. Ponúkané izby sú: ekonomické, štandardné, superior, rodinné a junior suity. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou/sprchovým kútom, klimatizáciu, telefón, sušič vlasov, mini chladničku.Stravovanie:

Formou all inclusive. Hlavná reštaurácia je určená pre raňajky, obedy a večere. Okrem hlavnej reštaurácie hotel disponuje bufetmi, talianskou reštauráciou, ázijskou reštauráciou, lobby barom, Royal piano barom, plážovým barom a Lagoon barom. Shisha bar je otvorený po 17:00. Presný popis all inclusive služieb klienti obdržia priamo v hoteli. Disco bar nezahŕňa nápoje v rámci all inclusive.Šport a zábava:

Sauna, vírivka, parný kúpel, turecký kúpeľ, masáže, posilňovňa (za príplatok). WiFi vo vstupnej hale a v Lobby. Aqua park zahŕňa tobogány pre deti i dospelých a tenisový kurt je otvorený od 12:00 do západu slnka. Denné animácie začínajú približne od 10:00. Pláž: volejbal, futbalové kurty. Presný popis a otváracie hodiny sú klientom k dispozícii na recepcii hotela.Deti:


Detský klub, animácie, bazén.
 
 
Šport
 
Stravovanie

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK