Rixos Sungate, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Beldibi, 24.7.2018, All inclusive
Termín:
24.7. - 5.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 13 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60617697
1 902 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Hotel
Hotel Rixos Sungate
Prehľad
Poloha:

Od mesta Kemer je hotel vzdialený 25 km, nachádza sa v stredisku Beldibi, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 50 km.Popis:

Rozložitý komplex je vhodný pre náročnejšiu klientelu a pre všetky vekové kategórie. Hotel má hlavnú budovu (8 poschodí), De Luxe budovu, Terrace budovu, vily a spolu 1 094 izieb. 10 vonkajších a 2 vnútorné bazény, detské bazény a akvapark sú súčasťou rozsiahleho areálu. Na zušľachtechtenie slúžia salón krásy, kaderníctvo, SPA centrum, sauna, relaxačna zóna či masáže. K dispozícii sú služby lekára a čistiarne, diskotéka, nákupné centrum, obchody so suvenírmi, požičovňa motorových vozidiel, WiFi a internetová kaviareň a 15 konferenčných miestností. Priamo pred hotelom je piesočnatá pláž dlhá 720 m, ležadlá, slnečníky a osušky sú bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok. Na pláži je vyhradená časť pre deti.
Ubytovanie:

Komfortne zariadené izby majú telefón, trezor, mini bar, Wi-Fi, LCD-SAT-TV, AC, kúpeľňu s WC a fénom. Izby majú výhľad na more alebo do záhrady. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.
Deti:

Bez poplatku využívajú mini klub (4–13 rokov) a junior klub (nad 13 rokov), aquapark, detskú reštauráciu, detské animácie, detský bazén, detské ihrisko, detské menu v reštaurácii a detské stoličky, mini farmu, kino, detskú diskotéku, maľovanie na tvár, kurz šikovných rúk, kurzy plávania, baletu, jogy a futbalu. Babysitting je za poplatok.
Šport:

Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, vystúpenia medzinárodných tanečných skupín, DJ party, plážový futbal, tenis s osvetlením kurtov, plážový volejbal, kangoo jumps, aerobik, fitnes, pilates, jogu, tai chi, zumbu,  bocciu, tanečné kurzy, lukostreľbu, šípky, maľovanie, pantomímu. Spoplatnené sú motorizované vodné športy, lekcie surfingu, kino, tenisová výbava a kurzy tenisu, bowling, biliard, herňa. Zdarma môžete využiť saunu, parný kúpeľ, vnútorný bazén, turecký kúpeľ, relaxačnú časť. Za poplatok sú masáže, ošetrenie tela a pleti, peeling, hydroterapia, pedikúra, manikúra a ostatné služby SPA centra, kaderník.Stravovanie:

All Inclusive All Exclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Mini bar je denne dopĺňaný. Niektoré importované nápoje a nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní. K dispozícii sú 3 hlavné reštaurácie, 3 snack reštaurácie, 20 barov, 10 a’la carte reštaurácii: stredomorská, talianska, turecká, mexická, ďaleký východ, thajská, rybia, kebab, orientálna, sushi, francúzska.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK