Riadh Palms, Tunisko, Sousse, 22.9.2018, All inclusive
Termín:
22.9. - 29.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63178727
383 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
Hotel
Hotel Riadh Palms
Prehľad
Poloha:

Obľúbený hotel Riadh Palms sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži, 1 km od mesta Sousse. Od letiska je hotel vzdialený približne 30 minút.Popis:

V hoteli sa nachádza až 650 izieb, umiestnených na 9 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia, TV kútik, internetový kútik, WiFi v lobby bare, nefajčiarska reštaurácia, bary, maurská kaviareň, snack bar a niekoľko obchodov. Hotelový komplex obklopuje nádherná palmová záhrada, v ktorej nájdete sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom, pool bar a plážový bar.Ubytovanie:

Štandardné izby sú vybavené minibarom (za poplatok), klimatizáciou, trezorom, SAT TV, WiFi (v cene), telefónom, kúpeľňou a balkónom s možným výhľadom na more. K dispozícii sú aj rodinné izby alebo izby Comfort Plus, umiestnené v horných poschodiach.Šport/Zábava:

Aerobik, stolný tenis, biliard, vodné športy na pláži, sladkovodný krytý bazén. Wellness centrum – parný kúpeľ, masáže, sauna, kaderník. Denné a večerné animácie, diskotéka.Stravovanie:

All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Od 16:00 do 18:00 občerstvenie, káva, čaj, koláče. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do polnoci. Neskorá večera od 22:00 do polnoci. Jeden krát za pobyt možnosť využiť večeru v niektorej z Ala carte reštaurácií.
 

Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK