Princess Andriana Resort and Spa, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kiotari, 9.9.2018, All inclusive

Princess Andriana Resort and Spa starstarstarstarstar

Termín:
9.9. - 18.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 10 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 59721836
1 946 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Princess Andriana Resort & Spa
Hotel
Hotel Princess Andriana Resort & Spa
Prehľad
Poloha:

Luxusný hotelový komplex je vhodný pre náročnejších klientov. Nachádza sa v tichom letovisku Kiotari 150 m od krásnej pieskovo kamienkovej pláže. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Od mesta Lindos so slávnou akropolou je vzdialený cca 15 km a od hlavného mesta Rhodos cca 54km.Popis:

Tento luxusný komplex pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých priľahlých bungalovov. Vstupná hala s recepciou, minimarket, konferenčná miestnosť, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie, hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie, fitnes centrum, SPA centrum, parkovisko, lobby bar, bar pri bazéne, bazén. Lehátka, slnečníky a uteráky sú pri bazéne a na pláži zadarmo.Ubytovanie:

Luxusné štýlovo zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, WC, fénom, klimatizáciou, satelitnou LCD TV, minibarom (3 x týždenne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi), trezorom, rýchlovarnou kanvicou, balkónom alebo terasou.Šport:

Denné a večerné animácie, tenis, minifutbal, aerobik, plážový volejbal, boccia, stolný tenis, šípky, vodné pólo, posilňovňa, turecký kúpeľ, vírivka. Za poplatok: spa centrum, masáže, kaderníctvo, vodné športy na pláži.Deti:

Detský bazén, detské ihrisko, detský klub, animácie, detská postieľka, detská stolička.Stravovanie:

All-inclusive: Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Počas dňa sa podáva ľahké občerstvenie, káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. 1 x za pobyt je možné navštíviť a la carte reštauráciu, nutná rezervácia vopred.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK