Port Nature Luxury resort and Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 20.7.2018, Ultra all inclusive

Port Nature Luxury resort and Spa starstarstarstarstar

Termín:
20.7. - 3.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 15 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Ultra all inclusive
Číslo zájazdu: 61965400
1 900 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Port Nature Luxury Resort
Hotel
Hotel Port Nature Luxury Resort
Prehľad
Poloha:

Stredisko sa nachádza na mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláži na okraji prírodnej rezervácie v Belek-Bogazkent. Zábavné podniky sú v blízkosti alebo cca 7 km od mesta Belek. Popis: 

Luxusný hotel bol otvorený v lete roku 2014. Rozkladá sa na ploche cca 50.000 m² s hlavnou budovou a niekoľkými súvisiacimi prístavbami, má celkom 620 izieb. K vybaveniu patrí elegantné lobby s recepciou a posedením, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi vo verejných priestoroch, hlavná reštaurácia, 1 à la carte reštaurácia (za poplatok, otvorená pri dostatočnom dopyte), knižnica, kino, diskotéka , obchody, kúpele a kaderníctvo. Ležadlá a uteráky sú k dispozícii pri olympijskom krytom bazéne. Vonkajšie bazény sú v zime uzavreté. Ubytovanie: 

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom, izbovou službou (za poplatok), klimatizáciou/kúrením a balkónom s výhľadom na more, čiastočným výhľadom na more alebo do záhrady. Economy izby sa môžu líšiť veľkosťou a vybavením. K dispozícii sú jednolôžkové izby aj dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Rodinné izby sa skladajú z 2 spální so spojovacími dverami a majú čiastočný výhľad na more. Šport: 

1 tenisový kurt, stolný tenis, šípky, bocce, futbal, gymnastika, posilňovňa (16 rokov), sauna, parný kúpeľ a hammam; Denná a večerná zábava. Za poplatok: wellness centrum, vybavenie a svetlomet pre tenis, bowling, tenisové lekcie, a požičovňa bicyklov. Deti: 

Ihrisko (podľa počasia) samostatný detský bazén v krytom bazéne, medzinárodný Mini, Midi a Teeny Club. Stravovanie: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, káva/čaj, pečivo, zákusky na vybraných časoch, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK