Penzión Vasima, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 1.9.2018, Bez stravy
FM
Termín:
1.9. - 8.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: vlastná (Košice) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 59901358
84 € (-26 %) Nezáväzná objednávka
POLOHA A POPIS
Penzión Vasima je situovaný v severnej časti Primorska. Od strednej časti severnej pláže je vzdialený cca 250 m a od centra letoviska cca 700 m. V penzióne je reštaurácia.
UBYTOVANIE
Penzión umožňuje veľkú variabilitu ubytovania. Disponuje štandardnými  2-lôžkovými izbami (niektoré majú možnosť prístelky) a štúdiami 2 typov: „Štúdio 4“ a „Štúdio 5“. Štúdio 4: pozostáva zo vstupnej haly s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, z ktorej sa prechádza do spálňovej časti pre 2 osoby. Zo spálňovej časti je vstup do kúpelne so sociálnym zariadením. Max. kapacita: 4 osoby. Štúdio 5: pozostáva zo vstupnej haly s dvoma rozkladacími gaučami (každý pre  1 osobu). Z haly sú vstupy do spálňovej časti s lôžkami pre 2 osoby a do spálňovej časti s jedným lôžkom. V rámci vstupnej haly je situovaná kúpelňa so sociálnym zariadením. Max. kapacita: 5 osôb. Haly v štúdiách slúžia cez deň ako oddychová zóna na posedenie (konferenčný stôl, TV). Každá izba aj štúdio sú vybavené TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou,klimatizácia za príplatok 3 € deň. Každá izba aj štúdio má balkón. V penzióne je k dispozícii žehlička so žehliacou doskou.
STRAVOVANIE
Individuálne.
NAŠE HODNOTENIE
Penzión Vasima vzhľadom na úroveň služieb a kvalitu ubytovania odporúčame aj pre stredne náročnú klientelu obľubujúcu ubytovanie penziónového typu. Všetci turisti určite ocenia atmosféru tohto rodinného penziónu vytváranú jeho príjemnými majiteľmi. 
 
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK