Vyhľadávanie zájazdov
Penzión Vasima - Bulharsko - Burgas - Prímorsko

Penzión Vasima starstarstar

Penzión Vasima
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

POLOHA A POPIS
Penzión Vasima je situovaný v severnej časti Primorska. Od strednej časti severnej pláže je vzdialený cca 250 m a od centra letoviska cca 700 m. V penzióne je reštaurácia.
UBYTOVANIE
Penzión umožňuje veľkú variabilitu ubytovania. Disponuje štandardnými  2-lôžkovými izbami (niektoré majú možnosť prístelky) a štúdiami 2 typov: „Štúdio 4“ a „Štúdio 5“. Štúdio 4: pozostáva zo vstupnej haly s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, z ktorej sa prechádza do spálňovej časti pre 2 osoby. Zo spálňovej časti je vstup do kúpelne so sociálnym zariadením. Max. kapacita: 4 osoby. Štúdio 5: pozostáva zo vstupnej haly s dvoma rozkladacími gaučami (každý pre  1 osobu). Z haly sú vstupy do spálňovej časti s lôžkami pre 2 osoby a do spálňovej časti s jedným lôžkom. V rámci vstupnej haly je situovaná kúpelňa so sociálnym zariadením. Max. kapacita: 5 osôb. Haly v štúdiách slúžia cez deň ako oddychová zóna na posedenie (konferenčný stôl, TV). Každá izba aj štúdio sú vybavené TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou,klimatizácia za príplatok 3 € deň. Každá izba aj štúdio má balkón. V penzióne je k dispozícii žehlička so žehliacou doskou.
STRAVOVANIE
Individuálne.
NAŠE HODNOTENIE
Penzión Vasima vzhľadom na úroveň služieb a kvalitu ubytovania odporúčame aj pre stredne náročnú klientelu obľubujúcu ubytovanie penziónového typu. Všetci turisti určite ocenia atmosféru tohto rodinného penziónu vytváranú jeho príjemnými majiteľmi. 
 
 

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné