Penzión Dajana, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 29.8.2018, Bez stravy
FM
Termín:
29.8. - 5.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 59901380
339 € (-12 %) Nezáväzná objednávka
POLOHA A POPIS
Penzión Dajana  sa nachádza v bezprostrednom centre letoviska, kde sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a obchodov. Nachádza sa hneď nad južnou plážou a cca 300 m od severnej pláže. Z niektorých izieb je možné vidieť celú južnú pláž aj s blízkym mestečkom Kiten.
UBYTOVANIE V penzióne sa na každom poschodí nachádza päť moderne zariadených 2-posteľových izieb. Niektoré izby majú možnosť max. 1 prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV. Všetky izby majú balkón. Niektoré izby majú výhľad na more. Na poschodí je hosťom penziónu k dispozícii žehlička so žehliacou doskou. Max.obsadenie dosp+deti 3+0,2+1
STRAVOVANIE Individuálne alebo možnosť doobjednania raňajok.
NAŠE HODNOTENIE
Penzión Dajana je vzhľadom na svoju polohu určený pre turistov, ktorý uprednostňujú ubytovanie v  bezprostrednom  centre letoviska v tesnej blízkosti južnej pláže, barov, kaviarní, obchodov a diskoték.Vhodný pre všetky vekové kategorie. 
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK