Orfeus, Turecko, Turecká riviéra, Side, Colakli, 10.10.2018, All inclusive
LM
Termín:
10.10. - 17.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63669072
274,30 € (-18 %) Nezáväzná objednávka
500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: NERGOS GARDEN HOTEL
Kategória hotela: ****
Popis
Vzdialenosť od letiska: 50 km

Najbližšie mesto (km): Side (9 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m
Základné informácie
Menší hotel sa nachádza neďaleko mesta Side. K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, 111 izieb, hlavná reštaurácia, bary, bazény, 1 šmykľavka, SPA centrum, Wi-FI v Lobby zadarmo, služby lekára, práčovňa, obchody, fotograf.

         
Poloha
Hotel sa nachádza 50 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 9 km od Side, 15 km od Manavgatu.

        
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

        
Pláž
Piesočnatá pláž je vzdialená 200 m od hotela. V pravidelných intervaloch na pláž premáva hotelový autobus. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

         
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozícii je aj 3 bary, vrátane baru na pláži.

        
Pre deti
Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské ihrisko, detský bazén.

       
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, plážový volejbal, bocciu, posilňovňu. Za poplatok sú vodné športy na pláži, biliard.

        
Wellness
Sauna, turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

         
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

        
Web
Bližšie informácie na: www.nergoshotels.com

      

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK