Olympic Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Ixia, 6.9.2018, All inclusive
Termín:
6.9. - 18.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 13 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60552322
2 142 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity
Hotel
Hotel Olympic Palace
Prehľad
Poloha:
Olympic Palace Hotel sa nachádza v stredisku Ixia. Hotel je vzdialený iba 50 m od súkromnej pláže. Obchodná štvrt Ixia je ľahko dostupná pešou chôdzou a mesto Rhodos je cca 5 km od hotela. Medzinárodné letisko Rhodos je asi 15 minút (cca 12 km) od hotela. Popis:

Hotel sa vyznačuje jedinečnou architektúrou, moderným a štýlovým dizajnom interiérov a pozorným servisom. K vybaveniu hotela patrí hlavná reštaurácia, 4 bary, požičovňa áut, kaderníctvo, obchod, internetový kútik, tenisový kurt, fitnes centrum, herňa, 2 vonkajšie bazény pre dospelých, vyhrievaný krytý bazén so saunou, wellness centrum.Ubytovanie: Elegantne navrhnutý hotel ponúka veľmi priestranné izby z ktorých 65% majú vynikajúci výhľad na more z úžasnej veľkej verandy. Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC, fénom, prístupom na WiFi, telefónom, individuálnou klimatizáciou, set na prípravu kávy / čaju, minibar (doplnený 1x minerálnou vodou po príchode na hotel), trezor, plážovými uterákmi.


Šport:

K dispozícií sú príležitostné animácie, tenisový kurt, fitnes centrum, herňa, masáže ( za poplatok).


Stravovanie: 


Polpenzia alebo all inclusive. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK