Vyhľadávanie zájazdov
MSC PREZIOSA - Metropoly pobaltia leto 2018 - More - plavby

MSC PREZIOSA - Metropoly pobaltia leto 2018 starstarstarstar

MSC PREZIOSA - Metropoly pobaltia leto 2018
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Plná penzia

Popis

Výletná loď MSC PREZIOSA bola postavená v roku 2013. Kapacita lode je 3502 pasažierov a 1388 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: wellness centrum MSC AUREA SPA (fínska a parná sauna, thalassotherapia, ľadová sprcha, masáže, vírivky,..), moderne zariadené fitnes centrum, oddelená luxusná časť lode MSC YACHT CLUB (s vlastnou recepciou, reštauráciou, panoramatickým barom, knižnicou, súkromnou slnečnou terasou s bazénom, barom a all inclusive službami), 4 bazény, 120 metrov dlhý tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling (50m2), minigolf, formula 1 simulátor, divadlo, 4 D kino, večerné show, diskotéka, kasíno, animácie a detské kluby podľa veku, videoherňa, knižnica, konferenčné miestnosti, kartáreň, fajčiarsky salón, internetová kaviareň, duty free obchody, zdravotnícke centrum, 8 reštaurácií a 20 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis.Typy kajút: vnútorné bez okna, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity - všetky s kapacitou maximálne 4 osoby. K dispozícii aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo vašej CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky.

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

 

 

Upozornenie

Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Kiel (Nemecko) odchod 18:00 h.

2. deň

Kodaň (Dánsko) príchod 08:00 h. - odchod 17:00 h.

3. deň

Na mori.

4. deň

Štokholm (Švédsko) príchod 09:00 h. - 16:00 h.

5. deň

Tallinn (Estónskko) príchod 09:00 h. - odchod 16:00 h.

6. deň

Petrohrad (Rusko) príchod 07:00 h. - odchod 19:00 h.

7. deň

Na mori.

8. deň

Kiel (Nemecko) príchod 10:00 h.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné