Vyhľadávanie zájazdov
MSC PREZIOSA - Krásy Andalúzie a Maroka - More - plavby - Stredozemné more

MSC PREZIOSA - Krásy Andalúzie a Maroka starstarstarstar

MSC PREZIOSA - Krásy Andalúzie a Maroka
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Plná penzia

Názov zájazdu podľa organizátora: Msc Preziosa - Krásy Andalúzie a Maroka jeseň 2018
Popis

Výletná loď MSC PREZIOSA bola postavená v roku 2013. Kapacita lode je 3502 pasažierov a 1388 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: wellness centrum MSC AUREA SPA (fínska a parná sauna, thalassotherapia, ľadová sprcha, masáže, vírivky,..), moderne zariadené fitnes centrum, oddelená luxusná časť lode MSC YACHT CLUB (s vlastnou recepciou, reštauráciou, panoramatickým barom, knižnicou, súkromnou slnečnou terasou s bazénom, barom a all inclusive službami), 4 bazény, 120 metrov dlhý tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling (50m2), minigolf, formula 1 simulátor, divadlo, 4 D kino, večerné show, diskotéka, kasíno, animácie a detské kluby podľa veku, videoherňa, knižnica, konferenčné miestnosti, kartáreň, fajčiarsky salón, internetová kaviareň, duty free obchody, zdravotnícke centrum, 8 reštaurácií a 20 barov.

Úvod

10-dňová okružná plavba

Ubytovanie

Klimatizované kajuty s talianskym dizajnom sú vybavené SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, kozmetikou, pripojenie na internet za poplatok. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné bez okna, kajuty s oknom, kajuty s balkónom, suity – všetky s kapacitou maximálne 4 osoby.

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Letecká, autobusová z/do Viedne alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Cena zahŕňa

9x ubytovanie v kajute s plnou penziou (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii), vybrané služby na lodi, prístavné poplatky.

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/osoba nad 14 rokov/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Upozornenie

Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Janov (Taliansko) odchod 17:00 h.

2. deň

Na mori.

3. deň

Malaga (Španielsko) príchod 10:30 h. - odchod 17:30 h.

4. deň

Casablanca (Maroko) príchod 08:00 h. - 23:00 h.

5. deň

Na mori.

6. deň

Lisabon (Portugalsko) príchod 08:00 h. - odchod 16:00 h.

7. deň

Na mori.

8. deň

Barcelona (Španielsko) príchod 12:00 h. - odchod 19:00 h.

9. deň

Marseille (Francúzsko) príchod 08:00 h. - 18:00 h.

10. deň

Janov (Taliansko) príchod 09:00 h.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné