Msc Lirica - Mykonos, Kréta, Korfu leto 2018, More - plavby, Stredozemné more, Benátky, 19.10.2018, Plná penzia

Msc Lirica - Mykonos, Kréta, Korfu leto 2018 starstarstar

Termín:
Načítavam ... 19.10. - 26.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Plná penzia
Číslo zájazdu: 63782287
699 € (-36 %) Nezáväzná objednávka
Úvod

MSC LIRICA bola postavené v roku 2003, celkovo má 13 palúb (9 palúb pre cestujúcich), posádku tvorí približne 732 členov. Na lodi sa nachádzajú 2 hlavné reštaurácie, kde sú podávaná tradičná stredomorská kuchyňa ako aj medzinárodné špeciality. Zabaviť sa môžete v 8 baroch venovaným rôznym témam, napríklad moderný americký bar Beverly Hills bar, či útulný Lord Nelson Pub, pripomínajúci typickú Anglickú krčmu. Voľný čas môžete tráviť v modernom Broadway divadle pre až 713 hostí, či v disko klube The Blue Club Disco, alebo skúsiť šťastie v kasíne Las Vegas. K dispozícií je fitnes centrum, mulfitunkčné športoviská, vonkajšia bežecká dráha, internetová kaviareň, obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, videoherňa, vonkajší bazén. Najväčšie zaujímavosti: MSC AUREA SPA&wellness (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, joga centrum).

Ubytovanie

Klimatizované kajuty s talianskym dizajnom sú vybavené SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, kozmetikou, pripojenie na internet za poplatok. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2-4 osoby), kajuty s oknom (pre 2-4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2-3 osoby) a suity (pre 2-3 osoby).

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva a čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Cena zahŕňa

7 x ubytovanie v kajute s plnou penziou, nápoje vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky, vybrané služby na lodi.

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 14-17r./noc, fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Upozornenie

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Benátky (Taliansko) odchod 18:00 h.

2. deň

Bari (Taliansko) príchod 13:00 h. - odchod 19:00 h.

3. deň

Deň na mori.

4. deň

Mykonos (Grécko) príchod 09:00 h. - odchod 22:00 h.

5. deň

Heraklion/Kréta (Grécko) príchod 08:00 h. - odchod 14:00 h.

6. deň

Korfu (Grécko) príchod 13:00 h. - odchod 19:30 h.

7. deň

Dubrovník (Chorvátsko) príchod 07:00 h. - odchod 13:30 h.

8. deň

Benátky (Taliansko) príchod 08:30 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK