Morito, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Cala Millor, 15.9.2018, Polpenzia
LM
Termín:
Načítavam ... 15.9. - 22.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 61071182
534 € (-30 %) Nezáväzná objednávka
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Morito
Popis lokality
Cala Millor je najväčšie letovisko na východnom pobreží Mallorky. Od hlavného mesta Palma de Mallorca je vzdialené asi 65 kilometrov. Cala Millor je zaujímavé pre návštevníkov hlavne pre svoju krásnu pláž dlhú až takmer dva kilometre a kvalitné zázemie. More je tu čisté, rovnako ako celá pláž, ktorá disponuje jemným pieskom. Pozdĺž pláže sa tiahne dlhá promenáda, ktorá je najrušnejším miestom letoviska. Nachádza sa na nej väčšina obchodov, barov a reštaurácií. Nočnú zábavu zabezpečuje niekoľko diskoték. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia - tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie.
Ubytovanie
Hotel Morito sa nachádza v nádhernom letovisku Cala Millor. Má výhodnú polohu. Odtiaľto je blízko na pláž, na pobrežnú promenádu, ale aj k miestnym obchodom. Hotel má rodinnú atmosféru. Vzdialenosti pláž 180 m centrum 160 m nákupné možnosti 100 m letisko 65 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT klimatizácia, minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón detská postieľka (za príplatok) Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) reštaurácia, bar internetový kútik, WiFi (za poplatok) bazén so slanou vodou, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
stolný tenis, šípky, spoločenské hry biliard (za poplatok) večerný animačný program s tancom vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko v okolí (za poplatok) tenisové kurty, squash, minigolf v okolí (za poplatok) posilňovňa
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 60 min
Naša mienka
Veľmi obľúbený hotel s príjemnou rodinnou atmosférou. Typickou črtou sú spoľahlivé a veľmi kvalitné služby, ktoré kontroluje priamo majiteľka. Na dosah je more, pláž s nádherným korzom a tiež obchody. Najlepší pomer kvality a ceny na Mallorke.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (26 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK