Morito, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Cala Millor, 1.8.2018, Polpenzia
LM
Termín:
1.8. - 8.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 61071160
754 € (-23 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Morito
Popis lokality
Cala Millor je najväčšie letovisko na východnom pobreží Mallorky. Od hlavného mesta Palma de Mallorca je vzdialené asi 65 kilometrov. Cala Millor je zaujímavé pre návštevníkov hlavne pre svoju krásnu pláž dlhú až takmer dva kilometre a kvalitné zázemie. More je tu čisté, rovnako ako celá pláž, ktorá disponuje jemným pieskom. Pozdĺž pláže sa tiahne dlhá promenáda, ktorá je najrušnejším miestom letoviska. Nachádza sa na nej väčšina obchodov, barov a reštaurácií. Nočnú zábavu zabezpečuje niekoľko diskoték. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia - tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie.
Ubytovanie
Hotel Morito sa nachádza v nádhernom letovisku Cala Millor. Má výhodnú polohu. Odtiaľto je blízko na pláž, na pobrežnú promenádu, ale aj k miestnym obchodom. Hotel má rodinnú atmosféru. Vzdialenosti pláž 180 m centrum 160 m nákupné možnosti 100 m letisko 65 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT klimatizácia, minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón detská postieľka (za príplatok) Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) reštaurácia, bar internetový kútik, WiFi (za poplatok) bazén so slanou vodou, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
stolný tenis, šípky, spoločenské hry biliard (za poplatok) večerný animačný program s tancom vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko v okolí (za poplatok) tenisové kurty, squash, minigolf v okolí (za poplatok) posilňovňa
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 60 min
Naša mienka
Veľmi obľúbený hotel s príjemnou rodinnou atmosférou. Typickou črtou sú spoľahlivé a veľmi kvalitné služby, ktoré kontroluje priamo majiteľka. Na dosah je more, pláž s nádherným korzom a tiež obchody. Najlepší pomer kvality a ceny na Mallorke.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (26 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK