Minoas, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Amoudara, 5.9.2018, Raňajky
FM
Termín:
5.9. - 12.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 62266939
331,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Základné informácie
Vzdialenosťod letiska: 10 km

Najbližšie mesto: Heraklion, 6km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m
Popis
 Hotel pozostáva z jednoposchodovej budovy. V roku 2015 prešiel rekonštrukciou. K dispozícií je bazén, Wi-fi pripojenie, parkovisko.
Poloha
 Hotel má výhodnú polohu s rýchlym prístupom do obchodv a reštaurácií. Autobusová zástavka je priamo pred hotelom. Heraklion je vzdialený 6km.
Vybavenie izieb
 Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou a WC) a sú vybavené klimatizáciou, telefónom, minichladničkou. Všetky izby majú balkón.
Pláž
Piesočná pláž je vzdialená asi 300 m od hotela, od ktorého ju oddeľuje pobrežná komunikácia.
Strava
 Hosťom je k dispozícií menšia reštaurácia počas raňajok.
Pre deti
 Detské ihrisko. Detská postieľka
Koncept
Raňajky formou otvoreného bufetu.
Web
www.minoashotel.gr/
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK