Melpo, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 19.9.2018, Raňajky
FM
Termín:
19.9. - 26.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 62267472
358,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: MELPO HOTEL
Popis
Vzdialenosť letiska: 24km

Vzdialenosť najbližšieho mesta: 0m

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť pláže: 80 m
Základné informácie
Tento malý, pohodlný hotel sa nachádza v mestečku Hersonissos. Skladá sa z jednej hlavnej budovy na štyroch poschodiach, spolu má 40izieb a poslednou rekonštrukciou prešiel v roku 2008. Okolie hotela  je skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o bary, nočný život a reštaurácie. Tento hotel odporúčame skôr nenáročným klientom a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Wifi pripojenie je v priestoroch hotela bez poplatku.
Poloha
Hotel sa nachádza v rušnom letovisku Hersonissos, medzinárodné letisko Hersonissos sa nachádza približne 24km od hotela.
Vybavenie izieb
Izby sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), televízorom, setom na prípravu čaju a kávy, trezorom( za poplatok) a kupelňou s WC
Pláž
Hotelová piesočnatá pláž sa nachádza 80m od hotela, lehátka, slnečníky a madrace sú na pláži za poplatok.
Strava
V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia a bar.
Pre deti
Na vyžiadanie bez poplatku detská stolička v reštaurácií.
Šport a zábava
V hoteli je možné sa prihlásiťna školu jazdenia na koňoch za poplatok. Vodné sporty na pláži a prenájom bicyklov a áut je  za poplatok.
Wellness
 V hoteli je možné si priplatiť masáže s odborníkom.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami a polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
 www.Melpohotel.com
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK