Kleopatra Beach, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatra, 10.10.2018, All inclusive
LM
Termín:
10.10. - 17.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62711199
269,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Popis
Vzdialenosť od letiska: 125 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Hotel je obľúbený najmä vďaka svojej polohe v blízkosti slávnej Kleopatrinej pláži a pri mestskej promenáde. Nachádza sa v pešej dostupnosti k historickému centru Alanye a v jeho blízkosti sa nachádza množstvo obchodov, barov a miestnych reštaurácii. Hotel s jednoduchším ubytovaním odporúčame mladým ľuďom a párom. Pre najmenších hotel ponúka samostatný detský bazén, šmykľavku. Wifi je v lobby bez poplatku.
Poloha
Hotel sa nachádza 2 km od historického centra Alanye a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 125 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, TV, centrálnou AC, telefónom, minibarom a trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou a fénom.
Pláž
Krásna verejná Kleopatrina piesočnatá pláž sa nachádza 50 m od hotela, cez miestnu komunikáciu. Ležadlá, slnečníky sú pri bazéne bez poplatku, na pláži za poplatok.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; lobby bar.
Pre deti
Zdarma je možné využiť samostatný detský bazén, šmykľavku.
Šport a zábava
Bez poplatku je posilňovňa, plážový volejbal, šípky, stolný tenis. Za poplatok sú vodné športy zabezpečované miestnymi prevádzkovateľmi alebo fakultatívne výlety.
Wellness
Za poplatok je sauna, masáže, píling. Odporúčame navštíviť tradičný turecký hammam formou fakultatívneho výletu. Bližšie informácie rád poskytne náš delegát na mieste.
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie pri bazéne a na pláži iba nealko nápoje od 10:00 – 17:00, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, zmrzlina, minibar, freshe, turecká káva, á la carte strava, nápoje vo fľaši, nápoje po 23:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
www.feriahotels.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK