Kleopatra Balik, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatra, 10.10.2018, All inclusive
LM
Termín:
10.10. - 17.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63130277
274,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
Popis
Vzdialenosť od letiska: 130km

Najbližšie mesto (km): Alanya 1km

Typ pláže: piesočnato:  piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 30m
Základné informácie
Tento troj hviezdičkový menší hotelový komplex sa nachádza neďaleko centra mesta Alanya, priamo na Kleopatrinej pláži. Hotel disponuje soplu so 114 izbami. Odporúčame ho skôr menej náročným klientom a tým čo majú radi pokojné dni a rušné večeri. Centrum mesta, reštaurácie, bary, diskotéky, trhy, nákupné možnosti sa nachádzajú asi 1km od hotela. Internet v areáli hotela je spoplatnený.
Poloha
Hotel sa nachádza približne 130km od medzinárodného letiska v Antalyi, 1km od rušného mestečka Alanya. Hotel má výbornú polohu a nachádza sa v blízkosti hradu Alanya, jaskyne Damlatas či lodnéo prístavu, ktorý má svoje čaro v podobe večerných prechádzok.
Vybavenie izieb
Každá štandartná izba je vybavená klimatizáciou, balkónom, satelitným Tv, kúpelňou s VC a sušicom na vlasy.
Pláž
Krásna piesočnatá kleopatriná pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 30m od hotela. Lehátka a slnečníky sú na pláži za poplatok.
Strava
V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, hotelový bar a bar pri bazéne, bar na pláži je za poplatok
Pre deti
Pre najmenších je tu pripravený detský bazén, detská stolička v reštaurácií, detská postieľka na izbách
Šport a zábava
Stolný tenis, plážový volejbal sú bez poplatku, prenájom vodných mototových vozdiel na pláži za poplatok.
Wellness
Hotel disponuje vlastným Spa centrom, kde si môžete objednať turecký kúpeľ, masáže, alebo si vychutnuť úpokoj v saune ( za poplatok)
Koncept
All inclusive concept zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, nealkoholické a mieste turecké alkoholické nápoje v baroch. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcií hotela.
Web
 http://kleopatrabalikhotel.com-alanya.info

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK