Kleopatra Arsi , Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatra, 29.9.2018, All inclusive
LM
Termín:
29.9. - 6.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62193886
624 € (-17 %) Nezáväzná objednávka
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Kleopatra Arsi
Popis
Veľmi príjemný mestský hotel vhodný pre nenáročných klientov s výbornou polohou blízko historického mesta Antalya.

Poloha:

Hotel Kleopatra Arsi má výbornú polohu, pretože sa náchádza len 1 km od historického centra Alanye, do ktorého sa dostanete buď peši alebo taxíkom. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 125 km.Vybavenie:
73 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, bazén, detský bazén, vnútorný bazén, animačný program, TV miestnosť, stolný tenis, šípky. Za poplatok: SPA centrum, hamam, sauna, masáž, doktor, biliard, trezor (lobby), čistiareň.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (20-25 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., "eco" izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (cenovo zvýhodnené), klimatizácia, kúpelňa, WC, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, WiFi, telefón, TV, balkón. Za poplatok: minibar (2€/deň), trezor (2€/deň).Stravovanie:
All inclusive formou bufetu. Raňajky 07:30 - 09:00, neskoré raňajky 09:00 - 09:30, obedy 12:00 - 13:30, večere 18:30 - 20:00, káva 15:30 - 16:30, bar pri bazéne 10:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: vybrané druhy importovaných alkoholických a nealkoholických nápojov, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva, víno, miešané nápoje, zmrzlina. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete pri ubytovaní na recepcii.

Pláž:

Pieskovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza iba 80 m od hotela. Za poplatok: plážový servis (slnečníky, ležadlá), vodné motorové a nemotorové športy.Kleopatra Arsi hotelPoznámka

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.8.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.8.2018.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK