Kleopatra Arsi , Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 29.9.2018, All inclusive
LM
Termín:
29.9. - 6.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62193886
624 € (-17 %) Nezáväzná objednávka
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Kleopatra Arsi
Popis
Veľmi príjemný mestský hotel vhodný pre nenáročných klientov s výbornou polohou blízko historického mesta Antalya.

Poloha:

Hotel Kleopatra Arsi má výbornú polohu, pretože sa náchádza len 1 km od historického centra Alanye, do ktorého sa dostanete buď peši alebo taxíkom. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 125 km.Vybavenie:
73 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, bazén, detský bazén, vnútorný bazén, animačný program, TV miestnosť, stolný tenis, šípky. Za poplatok: SPA centrum, hamam, sauna, masáž, doktor, biliard, trezor (lobby), čistiareň.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (20-25 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., "eco" izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (cenovo zvýhodnené), klimatizácia, kúpelňa, WC, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, WiFi, telefón, TV, balkón. Za poplatok: minibar (2€/deň), trezor (2€/deň).Stravovanie:
All inclusive formou bufetu. Raňajky 07:30 - 09:00, neskoré raňajky 09:00 - 09:30, obedy 12:00 - 13:30, večere 18:30 - 20:00, káva 15:30 - 16:30, bar pri bazéne 10:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: vybrané druhy importovaných alkoholických a nealkoholických nápojov, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva, víno, miešané nápoje, zmrzlina. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete pri ubytovaní na recepcii.

Pláž:

Pieskovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza iba 80 m od hotela. Za poplatok: plážový servis (slnečníky, ležadlá), vodné motorové a nemotorové športy.Kleopatra Arsi hotelPoznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.7.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 30.6.2018.Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK