Kapitan, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 28.8.2018, Bez stravy
FM
Termín:
28.8. - 7.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 11 dní / 10 nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62404810
390,20 € (-13 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Penzión Kapitan
Popis

Popis, poloha

Obľúbený penzión najmä kvôli svojej polohe sa nachádza 90 m od severnej pláže, v blízkosti penziónu Lilia, v tichom prostredí, neďaleko centra letoviska. Príjemná majiteľka si Vás získa prívetivou atmosférou a priateľským prístupom ku klientom.


 


Vybavenie:


Wi-fi pripojenie je zdarma. Ubytovanie

Ubytovanie v 2-lôžkových izbách. Každá izba má chladničku, klimatizáciu, varnú kanvicu na vodu a možnosť zapožičania žehličky. TV/SAT, balkón a vlastnú kúpeľňu s WC. 


Maximálne obsadenie: Dospelí + deti: izba 2+0Stravovanie 

Samostatné.  Možnosť stravovania v reštauračných zariadeniach v letovisku.Pláž

Dve pláže - severná a južná, s jemným pieskom pozvoľne sa zvažujúce do mora, možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel.

Poznámka
Rozpis platieb:

Záloha 25% pri podpise zmluvy

Doplatok 30 dní pred začiatkom zájazdu

Cena zahŕňa:

ubytovanie podľa počtu nocľahov na osobu,  leteckú dopravu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH; povinné príplatky a zľavy: leteckou dopravou: servisný poplatok: letisková taxa, bezpečnostná taxa, transfer, palivový príplatok, komunálna taxa: 159 €/osoba od 2 rokov, 39 €/dieťa 0-1,99 r.; cena indiviuálnej dopravy: zľava 160 €/osoba zo základnej ceny zájazdu; 

Nepovinné príplatky:


raňajky dospelý 10 nocí / 35.- EUR,  11 nocí / 39.- EUR, dieťa 2-11,99 r. 10 nocí / 23.-EUR, 11 nocí / 25.-EUR. odporúčaný príplatok: komplexné cestovné poistenie: 2 €/deň; zvýhodnená cena: dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZDARMA.
Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK