JADORE DELUXE & SPA, Turecko, Turecká riviéra, Side, 26.9.2018, Ultra all inclusive
LM
Termín:
26.9. - 3.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Ultra all inclusive
Číslo zájazdu: 62921039
454 € (-58 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Jadore Deluxe Hotel & Spa
Popis
J'adore Deluxe Hotel & SPA otvoril svoje brány počas letnej sezóny v roku 2016 a je výborným výberom pre každého, kto vyhľadáva luxus, komfort, výnimočnosť a služby na skutočne vysokej úrovni.

Poloha:

Hotel je situovaný približne 5 km od Manavgatu s mnohými nákupnými možnosťami, 7 km od centra historického Side a 70 km od medzinárodného letiska v Antalyi.Vybavenie:
7- poschodová hlavná budova, 4 výťahy, 380 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácií (turecká, indická, talianska, mexická), 5 barov, 2 vonkajšie bazény, vnútorný bazén (v zime vyhrievaný), detský bazén, detský bazén na pláži, miniklub (4 – 12r.), mini disco, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, joga, minigolf, denné a večerné animácie, živá hudba, boccia, sauna, turecké kúpele. Za poplatok: SPA, masáže, obchody, vodná fajka, internetová kaviareň, kaderníctvo, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (34 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., štandardné "large" izby (36 m2), rodinné izby (38 - 40m2 , 2 miestnosti, max. 4 osoby), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, telefón, LCD TV, WiFi, minibar (nealkoholické nápoje), trezor, balkón.Stravovanie:
24 hod. ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 10:30, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:30 - 21:00, polnočné občerstvenie 23:00 - 24:00, káva, čaj, koláčiky 15:00 - 18:30, bar pri bazéne 10:00 – 18:00, disco bar 23:30 - 02:00, Irish bar 00:00 - 09:00, detský kútik, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie, niektoré importované nápoje. Za poplatok: niektoré importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, mexická a´la carte reštaurácia. Podrobný rozpis ultra all inclusive dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel je vzdialený asi 300 m od súkromnej piesočnato – kamienkovej pláže vybavenej plážovým servisom ako ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky pre hotelových hostí zadarmo. Taktiež majú k dispozícii aj plážový bar, ktorý okrem nápojov ponúka aj snack počas dňa. Vodné športy sú extra spoplatnené.

J'adore Deluxe Hotel & Spa
Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.7.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 30.6.2018.Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK