Houda Yasmine Hammamet, Tunisko, Hammamet, 22.9.2018, All inclusive

Houda Yasmine Hammamet starstarstarstar

Termín:
22.9. - 29.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63176403
376 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • Wellness
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Houda Yasmine
Hotel
Hotel Houda Yasmine
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza 5 minút chôdze od pláže. Houda Yasmine je 8 kilometrov od centra Yasmine Hammamet. Tento 4 hviezdičkový hotel je 200 metrov od pláže a Maríny.Vybavenie:

- recepcia s nepretržitou prevádzkou, zmenáreň, súkromná pláž, terasa, záhrada, bazén a wellness, parná sauna, plážové slnečníky, plážové stoličky / ležadlá, krytý bazén (sezónne otvorený), vonkajší bazén (sezónne otvorený), turecký / parný kúpeľ (za príplatok), vírivka/jacuzzi (za príplatok), masáže (za príplatok), wellness centrum (za príplatok), fitnescentrum (za príplatok), sauna (za príplatok), služba žehlenia, práčovňa (za príplatok), internet, Wi-Fi pripojenie na internet, parkovisko, zariadenia pre schôdzky / bankety (za príplatok), fax / fotokopírovanie, klimatizácia, kyvadlová doprava, kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok), obchody (na mieste), kúrenie, požičovňa áut, obchod so suvenírmi, trezor (za príplatok), výťah, kadernícto / kozmetika, denná tlač (za príplatok), izbová služba, barIzby:

jednolôžková izba Standard, dvojlôžková izba Standard, trojlôžková izba Standard, zariadenie pre telesne postihnutýchŠport/Zábava:

- tenisové vybavenie, večerný animačný program, vodné športy (za príplatok), nočný klub / DJ, animačný tím, minigolf (za príplatok), jazda na koni, šípky, karaoke, stolný tenis, biliard (za príplatok), kasíno, herňa, golfové ihrisko do 3 km (za príplatok), tenisový kurt je mimo ubytovania (za príplatok)Deti:

- detské ihrisko, hračky do bazénaStravovanie:

- reštaurácia, kaviareň priamo na mieste, čokoláda alebo sušienky, ovocie, fľaša vody (za príplatok), víno/šampanské (za príplatok), snack bar, bufetová reštaurácia, raňajky na izbe
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK