Historická Budapešť s návštevou Tropicaria, Maďarsko, 18.8.2018, Bez stravy

Historická Budapešť s návštevou Tropicaria starstarstar

Termín:
18.8. - 18.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 1 dní / 0 nocí
Doprava: autobus (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 63301690
20 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Ubytovanie
bez ubytovania
Stravovanie
bez stravy
Doprava
autobusová
Program
1. den
Perla na Dunaji? Srdce Európy? Ako nazvať toto krásne historické mesto? Je viacero prívlastkov, ktorými sa hrdí hlavné mesto Maďarska. Pre mnohých návštevníkov je to láska na prvý pohľad, iní ju začnú obdivovať až po určitej dobe, ale v jednej veci sa všetci zhodnú: Budapešť je jedno z najkrajšie položených miest na svete.
Široký prúd rieky delí dvojmiliónovú metropolu na hornatú časť Buda a rovinatú Pest. Počas prehliadky budete môcť obdivovať najrozpoznateľnejší symbol Budapešti budovu parlamentu, ktorá sa hrdo týči na brehu Dunaja, Rybársku baštu, Budínsky hrad a Citadelu.
Z pahorku Gellért je priam nádherný a nezabudnuteľný výhľad na mesto. Okrem prehliadky Budapešti je súčasťou nášho zájazdu aj návšteva Tropicária, najväčšieho morského akvária v strednej Európe. Uchvacujúci pohľad je na 11-metrový dlhý tunel a na obrovské 4 metre hlboké žraločie akvárium.
Nádrž, kde budú môcť návštevníci hladkať raje, patrí právom medzi najobľúbenejšie. V Tropicáriu nájdete i kúsok dažďového pralesa, kde Vám ponad hlavy budú voľne lietať farebné exotické vtáky a voľne poskakovať malé opičky, nehovoriac o žltých, zelených a červených hadoch...
Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zahŕňa
• autobusovú dopravu
• služby overeného sprievodcu
• prehliadku Budapešti
• poistenie insolventnosti CK
• nástupné miesto : Bratislava - bez príplatku
Cena nezahŕňa
• obojsmerná miestenka 4 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
• komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
• poplatok za dvojsedadlo 16 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama )
• vstupné do Tropicária ( je možné platiť len v maďarských forintoch )
dospelá osoba - 2100 HUF
deti od 4 – 18 rokov 1600 HUF /dieťa
deti do 4 rokov – bezplatný vstup
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK