Hilton Long Beach, Egypt, Hurghada, 22.6.2018, All inclusive
LM
Termín:
22.6. - 6.7.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 15 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63884519
413 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Hotel
Hotel Hilton Long Beach
Prehľad
 Hotel má 912 izieb,  vstupnú halu s recepciou, WiFi v lobby, obchody, bufetové reštaurácie, à la carte reštaurácie , bary a diskotéku, samostatný detský bazén, ležadlá, slnečníky a uteráky na pláži a pri bazéne hotela.
Izby
 Štandardná izba je vybavená klimatizáciou,  Wi-Fi, satelitnou televíziou, telefónom, kúpeľňou / WC, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou. Rodinná izba má 2 spálne, vybavená rovnako ako štandardná. 
Šport
 Miniclub (4-12 rokov), detské ihrisko, telocvičňa, biliard, minigolf, squash, tenis, stolný tenis, volejbal

Za poplatok: sauna, vírivka, kúpeľné procedúry, tenisové vybavenie, vodné športy (miestni poskytovatelia)
Pre deti
 
Stravovanie
 All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, popoludňajšia káva, čaj a zákusok, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10: 30-24: 00)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK