Haromar, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Calella, 14.7.2018, Polpenzia
LM
Termín:
14.7. - 21.7.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 59813932
324 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Haromar
Poloha / pláž
Calella, pláž / piesočná široká - 50 m, centrum - 500 m
Vybavenosť a služby
recepcia / lobby / bar, reštaurácia, pool bar, spoločenská miestnosť s TV sat., animačné programy pre deti aj dospelých, wi-fi pripojenie k internetu, výťah
šport a relaxácia
bazén s ležadlami a slnečníkmi, plážový volejbal, aerobik, za poplatok požičovňa bicyklov*, biliard*

* služby za príplatok
Stravovanie
raňajky - medzinárodný bufet vrátane nápojov
, večera - formou medzinárodného bufetu, nápoje za poplatok
Popis izieb
P2/3/4 balkón - izba s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, spravidla balkón; 3. a 4. lôžko formou prístelky
, P1 - izba s 1 samostatným lôžkom, sociálne zariadenie, spravidla balkón
Vybavenosť izieb
klimatizácia, TV sat., telefón, trezor*

* služby za príplatok
Poloha
Vzdálenosti: 50 m
V základnej cene za osobu je zahrnuté
ubytovanie v izbe na počet nocí podľa cenníka, polpenzia, všetky spotreby (od 1.4.), postelné prádlo (od 1.4.), kúpelňové prádlo (od 1.4.), záverečné upratovanie (od 1.4.), denné upratovanie (od 1.4.), delegát (od 1.4.)
Príplatky
detská postielka - 6 € / noc (od 1.4.) (je potrebné vopred overiť v CK), plná penzia - 26 € / os. / týždeň (od 1.4.), pobytová taxa / povinná úhrada - 0,5 € / os. od 16 let (od 1.4.), klimatizácia - zadarmo (od 1.4.), WiFi pripojenie - zadarmo (od 1.4.)
Popisky

Calella (lze se setkat i s pojmenováním Calella de Mar nebo Calella de la Costa) je katalánské městečko s půvabnou historickou částí a moderní hotelovou zástavbou nacházející se na pobřeží Costa del Maresme na úpatí pohoří Montenegro. Leží o několik kilometrů blíže Barceloně než navazující střediska Pineda de Mar a Santa Susana. Hlavní atrakcí Calelly je její velmi dlouhá a široká pláž, která na rozdíl od sousedních letovisek skýtá na svém konci i několik intimnějších zátočin mezi skalami. Celkově jde o živé letovisko s množstvím restaurací, nočních klubů a diskoték, ale i cukráren, kaváren a obchůdků všeho druhu, je dnes považováno za turistickou metropoli pobřeží Costa Maresme, je však přece jen klidnější než Lloret de Mar na Costa Bravě. Původně zemědělské městečko bylo mnoho let i významným centrem textilní výroby. Je rovněž proslulé svými karafiáty, které se zde pěstují. Doporučujeme návštěvu místního tržiště s nabídkou těchto i jiných tradičních produktů. Podél pobřeží prochází lokální železniční trať zajišťující pohodlné spojení do 50 km vzdálené Barcelony i na sever ve směru Costa Brava. Za procházku stojí vedle rušné plážové promenády také klidnější centrální ulice Passeig de Manuel Puigvert, stíněná letitými stromy. Městečko je dějištěm mnoha kulturních a společenských aktivit jako je např. největší festival tradičního katalánského tance sardana. Calella tak nabízí vše, co se od ideálního přímořského turistického střediska žádá. Místní turistické kanceláře poskytují pestrou paletu zájezdů jak do atraktivních výletních destinací jako je Barcelona, Andorra či benediktýnský klášter Montserrat, tak i do zábavních a vodních parků v okolí. Atraktivní jsou i vycházky do blízkého přírodního parku Montnegre Corredor.

Vzdialenosti z ČR
Calella - Praha: 1661 km, Calella - Brno 1919 km
Trasyy
Brno, Praha, Plzeň,Rozvadov CZ/D, Nürnberg, Karlsruhe, Freiburg, D/F, Mulhouse, Besançon, Lyon, Orange, Montpellier, Perpignan, La Jonquera F/E, dálnice A7 směr Barcelona, dálniční sjezd Calella,
* služby za příplatek
Výhody a nevýhody
skvelá poloha priamo na promenáde v tesnej blízkosti širokej piesočnej pláže, vynikajúce cenové podmienky a to aj v priebehu hlavnej sezóny, vrátane ponuky dieťaťa zadarmo, v okolí rozmanité možnosti ďalšieho vyžitia, zábavné podniky, reštaurácie, obchody alebo galérie, hotel v rušnejšom prostredí a jednoduchším vybavením ideálny pre skôr nenáročných klientov

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK