Vyhľadávanie zájazdov
Grand Resort - Cyprus - Južný Cyprus - Limassol

Grand Resort starstarstarstarstar

Grand Resort
Doprava:
letecky
Letisko:
Viedeň
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky, Polpenzia

Hotel
Hotel Grand Resort
Prehľad
Poloha: 

Rozsiahly hotelový komplex sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži Amathus. Do centra Limassole je to približne 11 km od hotela. Popis:

5-hviezdičkový rezort má 255 izieb a ponúka lobby s recepciou, Wi-Fi (bez poplatku), internetový kútik, 5 reštaurácií, 2 a la carte reštaurácie, 3 bary, obchody a kúpele. V obrovskej  záhrade je bazén so snack barom so slnečnou terasou. Pri bazéne a na pláži sú ležadlá, podložky, slnečníky a osušky zadarmo. Ubytovanie:

Komfortné jedno a dvojlôžkové izby sú vybavené  vaňou/sprchou, WC, minibarom, klimatizáciou, trezorom, telefónom, TV so satelitným príjmom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, sušičom vlasov a balkónom s výhľadom do záhrady alebo s výhľadom na more. Rodinné izby s výhľadom na more sú väčšie a poskytujú miesto pre max. 4 osoby.
Šport: 

Fitness, tenis, ihrisko, stolný tenis, pravidelné živé hudobné a folklórne večery. Voľnočasové aktivity -parný kúpeľ, hydroterapia, krytý termálny bazén. Za poplatok: kúpele, biliard, požičovňa bicyklov, vodné športy – podľa aktuálnej ponuky na mieste.
Deti: 

Mini Club 4-12 rokov a detské ihrisko. Stravovanie: 

Raňajky alebo polpenzia - obed alebo večera formou bufetu.
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné