Grand Resort, Cyprus, Južný Cyprus, Limassol, 12.8.2018, Polpenzia
Termín:
12.8. - 26.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 15 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 59889415
1 902 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Grand Resort
Prehľad
Poloha: 

Rozsiahly hotelový komplex sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži Amathus. Do centra Limassole je to približne 11 km od hotela. Popis:

5-hviezdičkový rezort má 255 izieb a ponúka lobby s recepciou, Wi-Fi (bez poplatku), internetový kútik, 5 reštaurácií, 2 a la carte reštaurácie, 3 bary, obchody a kúpele. V obrovskej  záhrade je bazén so snack barom so slnečnou terasou. Pri bazéne a na pláži sú ležadlá, podložky, slnečníky a osušky zadarmo. Ubytovanie:

Komfortné jedno a dvojlôžkové izby sú vybavené  vaňou/sprchou, WC, minibarom, klimatizáciou, trezorom, telefónom, TV so satelitným príjmom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, sušičom vlasov a balkónom s výhľadom do záhrady alebo s výhľadom na more. Rodinné izby s výhľadom na more sú väčšie a poskytujú miesto pre max. 4 osoby.
Šport: 

Fitness, tenis, ihrisko, stolný tenis, pravidelné živé hudobné a folklórne večery. Voľnočasové aktivity -parný kúpeľ, hydroterapia, krytý termálny bazén. Za poplatok: kúpele, biliard, požičovňa bicyklov, vodné športy – podľa aktuálnej ponuky na mieste.
Deti: 

Mini Club 4-12 rokov a detské ihrisko. Stravovanie: 

Raňajky alebo polpenzia - obed alebo večera formou bufetu.
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK