Vyhľadávanie zájazdov
Golden Bay Beach - Cyprus - Južný Cyprus - Larnaca

Golden Bay Beach starstarstarstarstar

Golden Bay Beach
Doprava:
letecky
Letisko:
Viedeň
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: Golden Bay
Hotel
Hotel Golden Bay
Prehľad
Poloha: 

Tento rodinný hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v Larnaca Bay. Nákupné a zábavné podniky sú vzdialene asi 10 minút. Centrum Larnaky je asi 10 kilometrov ďaleko, na letisko Larnaca je asi 18 km.
Popis: 
Elegantný 5-hviezdičkový hotel ponúka celkom 193 bytových jednotiek. Ďalej uvítací foyer s recepciou, Wi-Fi, 4 reštaurácie, 3 bary, obchod so suvenírmi, krytý bazén a kúpele pre relaxáciu. V krásne udržiavanom vonkajšom areáli sú 2 bazény a slnečná terasa so snack barom pri bazéne. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú v cene (ak počasie dovolí) pri bazéne.


Ubytovanie: 

Svetlo zariadené dvojlôžkové izby sú veľké približne 26 m2 a majú vlastnú kúpeľňu, sprchovací kút, WC, sušič vlasov, kávovar, minibar, kúrenie (v závislosti na ročnom období), trezor, satelitnú TV, telefón a balkón s výhľadom na krajinu, tiež s čiastočným alebo priamym výhľadom na more. K dispozícii je menší počet promo izieb. Jednolôžkové izby + dieťa sú vybavené podobne, ako dvojlôžkové izby.
Šport:

Aerobik, stolný tenis, posilňovňa, tenis; príležitostná denná a večerná zábava. Za poplatok: biliard, parný kúpeľ, sauna, rôzne druhy masáží a svetlomet pre tenis.
Deti:

Detské ihrisko a samostatný detský bazén.
Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie koláče, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hod - 1:00.

Raňajky: pestré raňajky a večere formou bufetu.
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.