Golden Bay Beach, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 12.8.2018, All inclusive
Termín:
12.8. - 26.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 15 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62135463
1 915 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
Názov zájazdu podľa organizátora: Golden Bay
Hotel
Hotel Golden Bay
Prehľad
Poloha: 

Tento rodinný hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v Larnaca Bay. Nákupné a zábavné podniky sú vzdialene asi 10 minút. Centrum Larnaky je asi 10 kilometrov ďaleko, na letisko Larnaca je asi 18 km.
Popis: 
Elegantný 5-hviezdičkový hotel ponúka celkom 193 bytových jednotiek. Ďalej uvítací foyer s recepciou, Wi-Fi, 4 reštaurácie, 3 bary, obchod so suvenírmi, krytý bazén a kúpele pre relaxáciu. V krásne udržiavanom vonkajšom areáli sú 2 bazény a slnečná terasa so snack barom pri bazéne. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú v cene (ak počasie dovolí) pri bazéne.


Ubytovanie: 

Svetlo zariadené dvojlôžkové izby sú veľké približne 26 m2 a majú vlastnú kúpeľňu, sprchovací kút, WC, sušič vlasov, kávovar, minibar, kúrenie (v závislosti na ročnom období), trezor, satelitnú TV, telefón a balkón s výhľadom na krajinu, tiež s čiastočným alebo priamym výhľadom na more. K dispozícii je menší počet promo izieb. Jednolôžkové izby + dieťa sú vybavené podobne, ako dvojlôžkové izby.
Šport:

Aerobik, stolný tenis, posilňovňa, tenis; príležitostná denná a večerná zábava. Za poplatok: biliard, parný kúpeľ, sauna, rôzne druhy masáží a svetlomet pre tenis.
Deti:

Detské ihrisko a samostatný detský bazén.
Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie koláče, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hod - 1:00.

Raňajky: pestré raňajky a večere formou bufetu.
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK