Fergus Tobago, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Palmanova, 16.6.2018, All inclusive
LM
Termín:
16.6. - 23.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 61073217
374 € (-38 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Fergus Tobago
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Palmanova a Magaluf sú susedné letoviská a patria k najživším miestam na ostrove, dôvodom sú krásne pláže z jemného piesku a bohatý nočný život, ktorý sa odohráva v množstve barov a nočných podnikov. Nájdete tu aj najpopulárnejšiu diskotéku na ostrove. Dovolenkári majú možnosť navštíviť zoologickú záhradu, zábavné parky a aquapark Western Park. Atraktívne sú aj golfové ihriská.
Ubytovanie
Hotel sa nachádza v stredisku Palmanova. Od pláže ho oddeľuje len plážová promenáda. Stredisko je známe svojou komplexnosťou. V tesnej blízkosti sú obchody, reštaurácie, bary a ďalšie možnosti zábavy. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 400 m nákupné možnosti 200 m letisko 18 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky jednolôžkové izby (info v CK) izby orientované  na morskú stranu (za príplatok) TV, telefón, klimatizácia  trezor (za poplatok)  vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa detská posteľka na vyžiadanie Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou WiFi vo verejných priestoroch reštaurácia  snack bar a pool bar  vonkajší bazén, detský bazén  ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) terasa na opaľovanie
Stravovanie
• all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetu dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie (11.00 - 12.30 a 16.00 - 17.30) vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00-23.00)
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
jednoduchý animačný program nepravidelné zábavné show  miniklub, detské ihrisko a herňa  stolný tenis, biliard (za poplatok)  prenájom áut a bicyklov  vodné športy a atrakcie na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 30 min
Naša mienka
Hotel má skvelú polohu hneď pri pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Je známy dobrou kuchyňou            a veľkým výberom jedál a tiež ochotným personálom. Výhodou je tiež blízkosť hlavného mesta Palma de Mallorca alebo veľkého aquaparku, kam sa dostanete aj miestnou dopravou.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie so službami all inclusive letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (20 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste) Dieťa zdarma platí len cenu detskej letenky a povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK