Eva, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 1.8.2018, Raňajky
Termín:
1.8. - 5.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 62208525
100 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel EVA
Kategória hotela: ***
Popis
kategória ***
30 m od obľúbenej severnej pláže, 300 m od centra letoviska.
Pobyty vlastnou dopravou, ľubovoľný deň nástupu, voľná dĺžka pobytu.
Vybavenie
recepcia, reštaurácia a la carte, kaviareň, snack bar. Moderný, pekne zariadeny rodinný hotel s príjemnou atmosférou, personálom a výbornou polohou blízko pláže aj centra. Na každom poschodí je k dispozícií žehlička a žehliaca doska.
Ubytovanie
2-lôžkové izby bez možnosti prístelky, kúpeľňa, chladnička, rýchlovarná kanvica, TV SAT, balkón.
Apartmány 2+2: 2-lôžková spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom, mikrovlnkou a chladničkou, rozkladací gauč, kúpeľňa.
Strava
raňajky formou švédskych stolov.
Cena zahŕňa
v izbe: ubytovanie s raňajkami na osobu. V apartmáne ubytovanie pre 4 osoby, raňajky pre 2 osoby. Tretia a štvrtá osoba má raňajky za doplatok 3€/noc, dieťa 2-12r. 2€.
V cene sú služby delgáta.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK