Elysium Beach Resort, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 30.8.2018, Polpenzia
Termín:
30.8. - 9.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 11 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 62139784
1 987 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
Názov zájazdu podľa organizátora: Elysium
Hotel
Hotel Elysium
Prehľad
Poloha:

5-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo pri mori, nad zálivom s piesočnatou plážou a susedí s preslávenou kráľovskou hrobkou Paphosu. Malebný rybársky prístav a mesto Paphos s reštauráciami, obchodmi a tavernami sa nachádza vo vzdialenosti asi 2 km, 20 minút od letiska Paphos a medzinárodného letiska v Larnake cca 90 minút.


Popis:

Hotel bol postavený v stredomorskom štýle zaujme svojou architektúrou, vodopádmi, kolonádami a mozaikami. Má celkom 250 bytových jednotiek. Interiér je moderný s butikmi, obchodmi, rozmanitými reštauráciami a barmi. Tiež zahŕňa vstupnú halu s recepciou, 4 reštaurácie, kaviareň "Occidental" a bar "Astrim", knižnicu, Wi-Fi v hale, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, zlatníctvo, wellness centrum a amfiteáter. V dobre udržiavanej záhrade s citrónovníkmi je veľký bazén s jacuzzi a slnečná terasa. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii pri bazéne.
Vybavenie:

Dvojlôžkové izby majú vaňu/sprchový kút, WC, sušič vlasov, telefón, trezor, klimatizáciu, minibar (za poplatok), satelitnú LCD TV, rádio a balkón s čiastočným alebo úplným výhľadom na more. Šport:

2 Tenisové kurty, posilňovňa, vírivka, sauna a parný kúpeľ. Za poplatok: 4 x 18-jamkové golfové ihrisko v cca 15-25 km a "Ópium Health Spa" s množstvom ošetrení a programov, rôznymi masážami a kozmetickými procedúrami.
Deti:

Mini klub 3-12 rokov, detské ihrisko a detský bazén. Stravovanie:

Polpenzia: raňajky a večere, raňajky formou bufetu.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK