Dara, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 26.8.2018, Raňajky
LM
Termín:
26.8. - 2.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 61085557
366 € (-1 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Dara
Kategória hotela: ***+
Popis
Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov, najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. V Primorsku pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.
Poloha
Hotel má ideálnu polohu, nachádza sa 70 m od hotela Ambassador a hotela Opal, cca 270 m od severnej piesočnatej pláže, cca 500 m od južnej pláže a 200 m od centra letoviska. Hotel má vlastnú recepciu, internet, bar a reštauráciu s terasou. V areáli hotela sa nachádza vyhrievaný bazén s jacuzzi pre dospelých a bazénik pre deti. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zdarma.
UBYTOVANIE:
2-posteľové, klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, minibar, TV/SAT, rýchlovarnú kanvicu a balkón. Hotel ponúka aj ubytovanie v rodinných izbách (2 izby) a jednoizbové štúdio s kompletným vybavením (pre 3,4,5 osôb). Wi-Fi zdarma v reštaurácii.
PLÁŽ:
Široké, niekoľko kilometrov dlhé piesočnaté pláže - severná a južná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Ležadlá, slnečníky, rôzne druhy vodných športov a  iné atrakcie na pláži za poplatok.
STRAVOVANIE:
Bohaté raňajky formou švédskych stolov. Možnosť doobjednať v CK OROSTOURS obedy, večere. Klienti CK OROSTOURS majú 10% zľavu v hotelovej reštaurácií. Stravovanie je možné aj v okolitých lacných reštauráciách, kaviarňach.
DOPRAVA:
Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.
NÁŠ NÁZOR:
Osvedčená novinka v našej ponuke. Veľmi pekný hotelový komplex, vhodný pre všetky vekové kategórie a taktiež pre rodiny s deťmi.
Oficiálna kategória ***

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK