Club President, Tunisko, Hammamet, 22.9.2018, All inclusive
Termín:
22.9. - 29.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 63174097
380 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Club President
Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Hotel Club President
Prehľad
Poloha:

Hotel Club President je vzdialený iba 100 metrov od širokej piesočnatej pláže. V tesnej blízkosti rezortu sa nachádza množstvo nákupných a zábavných možností, či už bary, obchody, reštaurácie alebo kaviarne. Historické mesto Hammamet je od hotela vzdialené približne 7 km, letisko 50 km.Popis:

Hotel prešiel v roku 2013 rekonštrukciou, dnes ponúka ubytovanie v 215 izbách. K vybaveniu patrí aj recepcia, reštaurácia, štyri bary, WLAN a zmenáreň. Súčasťou komplexu je aj rozľahlá záhrada s dvoma bazénmi a priestrannou terasou. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma.Ubytovanie:

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou, telefónom, klimatizáciou, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Nachádzajú sa tu taktiež priestrannejšie štandardné bungalovy alebo rodinné bungalovy pre štyri osoby.Šport/Zábava:

Bohatý denný aj večerný animačný program, stolný tenis, volejbal, futbal, aerobik, posilňovňa. Za poplatok biliard, Aqua park, kozmetické procedúry a masáže.Deti:

Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, dva detské bazény.Stravovanie:

All Inclusive Plus – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozícii počas celého dňa, občerstvenie vo vybraných časoch.
 

Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK