Club Mermaid Village, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 15.9.2018, All inclusive
LM
Termín:
15.9. - 22.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62699662
396,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 106 km

Najbližšie mesto (km): Payallar 6 km

Typ pláže: Piesočnato-kamenistá

Vzdialenosť od pláže: 500 m
Základné informácie
Tento príjemný 4* hotel sa nachádza mimo rušnej turistickej zóny v letovisku Alanya. K vybaveniu hotela patrí záhrada, lobby s 24-hodinovou recepciou, zmenáreň, výťahy, malý supermarket, obchody, kaderníctvo, WI-FI vo verených priestoroch hotela, požičovňa bicyklov a parkovisko, vnútorný i vonkajší bazén, detský bazén, ihrisko.  
Poloha
Hotel sa nachádza v letovisku Alanya, od centra ktorého je vzdialené cca 19 km a najbližšie mestečko Payllar je vzdialené 6 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 106 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby (28m2) sú vybavené balkónom, klimatizáciou, kúpeľňou a WC, fénom, TV, minibarom (fľaša minerálnej vody pri príchode). Telefón, trezor a WI-FI sú spoplatnené. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Privátna piesočnato-kamenistá pláž sa nachádza cca 500m od hotela. Pláž od hotela oddeľuje miestna komunikácia, pod ktorou vedie pdchod. Ležadlá, slnečníky, matrace sú zdarma, plážové osušky hotel poskytuje za poplatok. Hotel zabezpečuje shuttle bus na pláž.
Strava
Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia s terasou, pool, beach a lobby bar.
Pre deti
Deťom je určený detský bezén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka, detské ihrisko, mini klub, mini disco.
Šport a zábava
Zdarma  môžu hostia využívať vonkajšie a vnútorný bazén (slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma), basketbal, tenis, stolný tenis, kino, šípky, vodné polo, aqua aerobic, animačné aktivity a zábavný program. Za poplatok sú biliard, tenisová výbava a osvetlenie tenisových kurtov, internetová kaviareň, vodné športy na pláži.
Wellness
Zdarma majú hostia k dispozícii saunu, turecký kúpeľ a za poplatok môžu využívať masáže, parnú miestnosť a procedúry v tureckom kúpeli.
Koncept
Hotel ponúka koncept ubytovania s All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy, večere, poobedné občersvenie, zmrzlinu, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Spoplatnené sú vybrané importované nápoje, freshe a turecká káva. Podrobný rozpis programov dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.clubmermaid.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK