Armas Bella Sun, Turecko, Turecká riviéra, Manavgat, 10.10.2018, All inclusive
FM
Termín:
10.10. - 17.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62820669
286,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (3 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m

    
Základné informácie
Príjemný komplex Armas Bella Sun je vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi. K dispozícii hosťom hlavná budova s recepciou, hlavná reštaurácia, bary, diskotéka, bazény, dve šmykľavky, doktor, obchody, práčovňa, Wi-Fi (za poplatok).

      
Poloha
Hotel sa nachádza 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 70 km od centra Antalye, a len 3 km od Side.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón alebo francúzsky balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (naplnený v deň príchodu), trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

    
Pláž
Súkromná piesočnatá pláž vzdialená 300 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

        
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozícii je aj Snack reštaurácia a 5 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

         
Pre deti
Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disko, detský bazén, dve šmykľavky, detské ihrisko, detská stolička v reštaurácii. Detský kočík je za poplatok.

         
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodné pólo, stolný tenis, šípky, šach. Za poplatok sú vodné športy na pláží, biliard.

        
Wellness
Sauna, turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.

       
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

         
Web
Bližšie informácie na: http://www.armashotels.com/

       

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK